Podwodny bal karnawałowy

Bal karnawałowy był dniem niezwykłym i radosnym. Do przedszkola przyszli wszyscy bohaterowie bajek: królewny, księżniczki,  motylki, rycerze, pajacyki, policjanci, biedronki. Dekoracja sali gimnastycznej wprawiła nas w radosny nastrój - tematem przewodnim był „Podwodny świat”. Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy wodzireja, który zachęcał do tańca skoczną i rytmiczną muzyką. Przebierańcy świetnie się bawili,  uczestnicząc we wspólnych zabawach z morskimi zwierzątkami.

Podczas pląsów było kolorowo, wszyscy wesoło się bawili a uśmiechy nie znikały z dziecięcych twarzy. Pokaz kolorowych świateł i baniek mydlanych zrobił duże wrażenie. Wspólna zabawa przyniosła nam wiele radości! Szkoda, że następny bal dopiero za rok…